Wypożyczalnia Samochodów Tarnów


 Proponujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz współczesne oraz niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej klarownej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych kontrahentów, również indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz dodatkowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających kontrahentów. W następstwie tego też przygotowaliśmy szeroką propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość najmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań, potrzeb oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym wozem.

Cena wynajmu samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne i ogromnie dogodne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele doskonałych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną i kompleksową propozycję wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, by każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

To właśnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie zdobyć natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Previous Sklep Pneumatyczny.com - kompresory, sprężarki, pompy i części
Next Bezproblemowe pozycjonowanie witryn w Google – o czym trzeba pamiętać?