Tuning auta? Synektune zaprasza


Jesteśmy fachowym warsztatem mechaniki samochodowej. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających kierowców, zapewniając im specjalistyczną wiedzę i kompetentną obsługę. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy wykonywane czynności do jego wymagań oraz potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług obejmuje:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    pełną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana oraz profesjonalna kadra. Stawiamy na stałe doskonalenie naszych umiejętności. Zarządzamy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym ekwipunkiem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu dogodne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Każde zlecenie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do szerokiego grona naszych zaspokojonych konsumentów. Z naszą profesjonalną propozycją masz prawo zapoznać się na domenie synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega nasza praca?
W ramach należącej do nas bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i pokaźniejsze oszczędności paliwa, a też zredukowane zużycie samochodu. Zamiarem zabiegu jest bowiem elektroniczne zwiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zadbanie o bezpieczeństwo i przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu pełny jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc auta i moment obrotowy, jednocześnie wyraźnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym kontrahentem, żeby sprawdzić jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, że nie narażamy silnika na zbytni wysiłek, jaki mógłby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może w takim razie upajać się sprawnie pracującym pojazdem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto powinien skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z z reguły wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność oraz obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, żeby kierowcy, jacy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, jakie chcą w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym zakładzie jest konieczna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Stosujemy wypróbowane metody, jakie nie wywołują dodatkowych uszkodzeń pojazdu.

Previous Sklep konopny - co musisz wiedzieć przed złożeniem zamówienia?
Next Dlaczego pożyczki pozabankowe bez BIK to najbardziej realna opcja dla przedsiębiorców szukających gotówki?