Dom opieki Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna


Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet element tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość oraz empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to absolutnie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, jednakowoż również wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, kompetentnego wyposażenia medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez speców, a przełożony kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy także różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, spokojnej okolicy, objęta ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na których wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Duża powierzchnia obiektu zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu oraz uprzejmości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów oraz punktów usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl

There is no more story.
Next Potwór koło wypożyczalni Kajaków Pomiechówek?